Ми готові розпочати новий навчальний рік…

Літо — це безтурботна пора усіх школярів та пора нових пошуків і сподівань для педагогів. Яскраві шпалери, свіжа фарба, класні кімнати, які  поповнилися корекційним обладнанням , роздатковим та дидактичним матеріалом, новий клас для першокласників , обладнаний у відповідності до вимог НУШ  … Здавалося б школа готова до початку нового навчального року, але працівники закладу намагалися не просто забезпечити належні умови для навчання в школі, а вдихнути в кожний її куточок індивідуальність, створити освітній простір, який забезпечить навчання з задоволенням, викликатиме тільки позитивні емоції та дасть дітям можливість самовираження, поєднає навчання, гру та відпочинок.

У коридорах школи розміщені крилаті вислови видатних людей, які надихатимуть педагогів, учнів та батьків на продуктивну співпрацю, а  веселі правила  допоможуть знайти правильне рішення в кожній ситуації та уникнути конфліктів.

«Як я скучив за своєю школою!», «Наш клас найкращий!», «Як тут цікаво!»… Щоб почути ці слова та побачити радісні обличчя своїх учнів педагоги працювали творчо та наполегливо. Вони переконані , що успіх навчання вцілому залежить від безлічі дрібниць, тому творчо і натхненно над ними працювали