Свято останнього дзвоника «Серце дитинства» об’єднало учнів, педагогів і батьків Спеціальна школа в м.Острог Рівненської обласної ради у дружньому родинному колі. Для когось цей дзвінок став початком літніх канікул, а для випускників – символом прощання з дитинством та рідною школою. Цей день був наповнений радістю, хвилюванням, подякою та надією на мирне щасливе майбутнє. Останній дзвоник пролунав як символ прощання з дитинством і відкриття нових життєвих доріг.
Бажаємо всім учням веселих канікул, випускникам – впевненості у власних силах, а вчителям і батькам гордості за дітей.
До нових зустрічей у рідній школі!











СВЯТО ОСТАНЬОГО ДЗВОНИКА “СЕРЦЕ ДИТИНСТВА”
“Прощавай, початкова школо! Мої найкращі діти”.
“Одягнімо, Україно, вишиванку!
«Букварику, прощай!»
Загальношкільні батьківські збори.
День пам’яті та примирення.
УСНИЙ ЖУРНАЛ “ПЕРЕГОРТАЄМО СТОРІНКИ БІБЛІЇ”
Голова Учнівської ради Спеціальна школа в м.Острог Рівненської
4 травня – Міжнародний день протидії булінгу.
«БЕЗПЕКА – ЦЕ НЕ ВИПАДКОВІСТЬ, А РЕЗУЛЬТАТ СВІДОМИХ ДІЙ»
08/06/2026
admin