СВЯТО ОСТАНЬОГО ДЗВОНИКА “СЕРЦЕ ДИТИНСТВА”

Свято останнього дзвоника «Серце дитинства» об’єднало учнів, педагогів і батьків Спеціальна школа в м.Острог Рівненської обласної ради у дружньому родинному колі. Для когось цей дзвінок став початком літніх канікул, а для випускників – символом прощання з дитинством та рідною школою. Цей день був наповнений радістю, хвилюванням, подякою та надією на мирне щасливе майбутнє. Останній дзвоник пролунав як символ прощання з дитинством і відкриття нових життєвих доріг.

Бажаємо всім учням веселих канікул, випускникам – впевненості у власних силах, а вчителям і батькам гордості за дітей.

До нових зустрічей у рідній школі!