Ось і перегорнуто ще одну важливу сторінку шкільного життя — наші четвертокласники попрощалися з початковою школою. Чотири роки тому вони несміливо переступили поріг маленькими першокласниками, а сьогодні — це дружні, старанні, допитливі та талановиті учні, яких відпустила у новий етап шкільного життя перша вчителька, залишивши у кожному з них часточку свого серця. Свято випуску було щирим, теплим і зворушливим. Лунали пісні, вірші, слова вдячності педагогам і батькам. Діти пригадали цікаві моменти шкільного життя, переглянувши презентацію, отримали дипломи та фото на згадку.
Попереду на учнів чекають нові відкриття, знання та досягнення. Бажаємо нашим випускникам впевнено крокувати вперед, не боятися труднощів, мріяти та вірити у власні сили. Нехай шкільна дорога буде світлою, успішною та щасливою!
А Вікторія Миколаївна Колодяжна з нетерпінням чекає на зустріч зі своїми майбутніми першокласниками!
https://www.facebook.com/reel/1311332687011159?locale=uk_UA


СВЯТО ОСТАНЬОГО ДЗВОНИКА “СЕРЦЕ ДИТИНСТВА”
“Прощавай, початкова школо! Мої найкращі діти”.
“Одягнімо, Україно, вишиванку!
«Букварику, прощай!»
Загальношкільні батьківські збори.
День пам’яті та примирення.
УСНИЙ ЖУРНАЛ “ПЕРЕГОРТАЄМО СТОРІНКИ БІБЛІЇ”
Голова Учнівської ради Спеціальна школа в м.Острог Рівненської
4 травня – Міжнародний день протидії булінгу.
«БЕЗПЕКА – ЦЕ НЕ ВИПАДКОВІСТЬ, А РЕЗУЛЬТАТ СВІДОМИХ ДІЙ»
08/06/2026
admin