До Міжнародного дня рідної мови долучилися і в КЗ «Острозька спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів» РОР. Вчитель української мови Довга Ю.В. провела у 6-А класі відкритий урок на тему «Прикметник як частина мови», де дуже вдало підібрала цікавий та різноманітний матеріал про українську мову. «Калинова», «материнська», «»чарівна», «рідна», «безцінна» — це лише незначна частина прикметників, якими діти характеризували нашу мову. Учні початкових класів грали в мовні ігри; виконували творчі завдання за допомогою «лего»; розв’язували кросворди; записували вислови про рідну мову; розпочали цікавий навчально-розвивальний проект «Оживи абетку».У старших класах читали вірші класиків української літератури та сучасних авторів; записували тексти, виконували мовні проекти.Також діти взяли участь у флешмобі «Мова наша — серце наше», усвідомлюючи, що мова, мов неповторний самоцвіт, виграє всіма барвами веселки; що це — найдорожчий скарб, переданий нам сотнями поколінь.