День цивільного захисту

11.04.2019 року у школі пройшов День цивільного захисту. Учні мали можливість поглибити свої знання про обладнання та засоби індивідуального захисту. Дізналися  про спеціальні рятувальні засоби, які продемонстрували працівники  Острозького МРС ГУ ДСНС України у Рівненській області.  Школярі переглянули навчальні мультфільм «Абетка безпеки» та фільм «Правила евакуації під час виникнення надзвичайних ситуаціях». Класні керівники провели години спілкування, бесіди та вікторини на теми «Правила безпеки знай – випадків нещасних уникай», «Дії учнів при сигналах ЦЗ, основні правила поведінки», «Знати, щоб передбачати, передбачити, щоб діяти», «Безпека твого життя» тощо. Діти вправлялися у подоланні «техногенної смуги перешкод» та наданні першої домедичної  допомоги.