День див

День 19 грудня став День див і для учнів нашої школи. Святий Миколай не тільки завітав до них уночі та поклав солодощі під подушку кожному, а й передав безліч подарунків через гостей, які завітали на сято. Це перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Віталій Ундір, заступник голови РОДА Олександр Корнійчук,  начальник головного управління Національної поліції України в Рівненській області Валерій Самчук, його заступник Людвіг Файт, начальник Острозького відділу ГУ НПУ Едуард Холод, його заступниця Тетяна Гульчук, заступниця Острозького міського голови Оксана Ситницька ,заступниця директора, начальниця відділу активної підтримки безробітних Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості Людмила Вус-Столярчук, начальниця відділу взаємодії з роботодавцями цієї ж установи Тетяна Савич, а також друзі школи Ігор Шпорталюк і Наталія Швед.

В свою чергу учні подарували присутнім святковий настрій. Вони читали зворушливі вірші, співали пісні, виконували запальні танці.

Великою несподіванкою для усіх присутніх стало відеозвернення Святого Миколая, в якому він похвалив вихованців за хороші вчинки та побажав усім щасливого прийдешнього року. Діти отримали багато подарунків і солодощів, а гості святкову ікебану на згадку про свято.

Завершенням Акції «Лист до Святого Миколая», яка тривала протягом місяця, був прихід студентів Національного університету «Острозька Академія» у школу о 16 -00 годині. Вони, співпрацюючи з громадською організацією «Національний альянс», виконали індивідуальне замовлення кожного учня. Діти отримали улюблені солодощі, бажані іграшки, книги, розвиваючі ігри, предмети одягу, взуття, годинники, навіть мобільні телефони та музичні колонки. Діти дякували гостям за подарунки, доброту та прихильність до них.