Екскурсію до Острозького МРС ГУ ДСНС України у Рівненській області

04.03.2019 року учні старших класів ходили на екскурсію до Острозького МРС ГУ ДСНС України у Рівненській області. ЇЇ метою було навчання підростаючого покоління загальним правилам пожежної безпеки, а також ознайомлення з роботою пожежно — рятувальної служби. Розпочався захід із бесіди про правила безпеки. Співробітники ДСНС розповіли про основні види небезпек в побуті, під час прогулянок на вулиці та відпочинку. Рятувальники застерегли дітей від розваг із сірниками та пояснили, як діяти , якщо пожежа все-таки сталася. Далі рятувальники продемонстрували технічне оснащення спецавтомобіля, яке необхідне для подолання надзвичайних ситуацій чи пожеж. Діти побачили, як саме в аварійно — рятувальних роботах застосовується спецінструмент , також діти мали змогу особисто побачити та приміряти захисне  пожежно- рятувальне спорядження . На завершення всі бажаючі могли посидіти в кабіні пожежного автомобіля та сфотографуватися на згадку. Діти подякували за пізнавальну екскурсію та пообіцяли дотримуватись правил безпеки, яких їх навчили працівники. Служби порятунку «101»