“Фізика та хімія навколо нас”

В КЗ ” Острозька спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів” Рівненської обласної ради відбувся предметний тиждень “Фізика та хімія навколо нас” , який підготували вчителі-предметники Рачківський О. І. , Стрілецька О.В., Даценюк-Пташинська І.Г. В рамках тижня було проведено STEM- лабораторію “Магія води”, де учні були практичними дослідниками хімічних процесів; презентовано фото-сушку , яка прокласифікувала хімічні та фізичні явища, що відбуваються навколо нас. Старшокласники творчо підійшли до створення тематичних плакатів та емблем. Весело і пізнавально пройшов квест “Компас – дороговказ до скарбів”. Гортаючи сторінки відео-журналу “Відомі-невідомі дослідники сил природи”, учні пригадали імена геніальних вчених, відкриття та винаходи яких змінили життя людства. Підсумки тижня підвели мозковим батлом “Філософський камінь”.