«Грамотність — запорука успіху»

До Міжнародного дня грамотності та з метою активізації зусиль із створення грамотної шкільної спільноти, у нашому закладі проведено цикл заходів «Грамотність — запорука успіху» . Першокласники подорожували «Країною рідної мови» (вч.Гаврилюк А.А); учні 2-А класу збирали «Кошик» ввічливих слів (вч.Зінчук О.В.); 2-Б клас знайомився з висловами видатних людей про мову (вч.Колодяжна В.М.); третьокласники вдосконалювали свою грамотність, написавши словниковий диктант (вч.Герасимчук Н.А.); у 4-ому класі пройшов виховний захід «Книги — джерело мудрості»(вч. Дем’янчук О.Д.); ряд цікавих завдань з орфографії, синтаксису та морфології виконали у «Мовному калейдоскопі» учні 5, 7, 8 класів (вч. Довга Ю.В., Ярмолюк Л.М.); семикласники поспілкувалися на тему «Єдиний скарб у тебе — рідна мова» (вч.Федорчук М.О.); учні 5-ого і 9-ого класів написали навчальні диктанти «Бо ти на землі людина», «Україна починається з тебе» . Поруч з учнями мовні завдання виконували і педагоги, усвідомлюючи, що вчитися, саморозвиватися та підвищувати рівень своєї грамотності потрібно усе життя.