Міжнародний жіночий день 8 Березня

Міжнародний жіночий день 8 Березня свято весни, любові та краси. Тож напередодні, 7 березня, учні та педагоги школи провели вітальний концерт «Жінка. Мати. Життя». Відкрили захід учасники шкільного лялькового театру «Золотий ключик». Герої казки П’єро та Буратіно подарували найкращі компліменти дівчаткам. Зі сцени звучали віршовані привітання для мам та бабусь, масу яскравих емоцій подарував танцювальний колектив.

Любі жінки, милі, ніжні, прекрасні. Прийміть щирі вітання з нагоди свята весни — дня 8 березня. Нехай у вас не буде образ і негараздів, хай збудуться великі і маленькі мрії, а всі ваші проблеми вирішуються легко і просто. І якщо раптом на ваших очах зявляться сльози, нехай це будуть сльози радості і щастя.