Мрії збуваються!!!

У День святого Миколая учні нашої школи озвучили свою давню мрію: новий спортивно-ігровий майданчик. І ось, за сприяння депутатів Рівненської обласної ради Олександра Корнійчука та Віталія Ундіра, їхня мрія втілилася у життя.
      30 травня Аліса з Країни чудес разом з гостями, які завітали на свято (Ковба Людмила Олександрівна – начальник сектору кадрового забезпечення та Самолюк Ігор Володимирович – заступник начальника Острозького відділу поліції головного управління національної поліції в Рівненській області) виконали завдання та допомогли відчинити браму “Країни чудес”. Усіх присутніх запросили на майданчик, де розпочався “пікнік” з частуванням та розвагами. Лунала весела музика, а діти пригощалися та випробовували новий спортивно-ігровий комплекс. На свято також завітали представники “Групи добрих справ” з Рівного, які привезли солодощі усім школярам.
      Аліса надала останній у цьому навчальному році дзвінок, який сповістив про закінчення навчання, а представники відділу поліції нагадали про правила безпечного відпочинку під час літніх канікул.
      Посмішки не сходили з обличчь ні дітей, ні дорослих. Роз’їжджаючись по домівках, діти говорили про те, що їм дуже сподобався нетрадиційний формат святкування “Останнього дзвоника”, що з нетерпінням чекатимуть повернення у школу після літнього відпочинку і переконливо запевняли, що МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!!!!