Напередодні Дня захисту дітей до закладу завітали працівники Острозького відділу поліції ГУПН

Напередодні Дня захисту дітей до закладу завітали працівники Острозького відділу поліції ГУНП . Інспектор з ювенальної превенції Філінюк Б.І. розповів учням про особливості роботи поліцейського та продемонстрував окремі види зброї. Багато учнів розповіли про те, що мріють бути поліцейськими і отримали можливість приміряти захисне спорядження, потримати зброю та сфотографуватися на фоні патрульного автомобіля. Поліцейські попросили дітей бути вихованими та чемними, нагадали про дотримання правопорядку в цілому та під час літніх канікул зокрема; домовилися зустрічатися лише з навчально — профілактичною метою.