Новий рік- одне з найулюбленіших дитячих свят

Новий рік- одне з найулюбленіших дитячих свят. Це — пісні, вірші, жарти, танці та багато подарунків!!! Новорічний марафон тривав у КЗ «Острозька школа №2 І-ІІ ступенів» кілька днів. Розпочали його дошкільнята. У молодшій групі пройшов «Новорічний ранок для малюків» (ЯрмолюкС.С.), у середній групі «Зустріч з Королевою часу» (Плісецька А.А.); у старшій — «Ялинкові іграшки» (Семенюк Т.А.). Учні 1-5 класів водили веселі хороводи на святі «Зимова казка» (Прокопець Ю А.); а старшокласники прийняли участь у конкурсно-розважальній програмі «Новий рік ступає на поріг» (Мальчик М.М.). Помічниками усіх свят були музичний керівник Морар Н.М. , вихователь Лисенко М.В. та інші педагоги. Вітаємо усіх з прийдешнім Новим роком! Бажаємо цікавих та безпечних канікул!