“Пасхальне тепло – дитячим серцям”

Вже не вперше до КЗ “Острозька спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів” РОР завітали благодійники. 19 квітня отець Сергій, Юрій та Надія Мотренко, Наталія Швед, Людмила Будзинська, Ірина Радчук разом з Мото – спільнотою Рівне організували Благодійну поїздку “Пасхальне тепло – дитячим серцям” . Вони подарували дітям ікону, фліпчарт, спортивний інвентар та солодощі. Також діти отримали море позитивних емоцій від спілкування з байкерами та катання на байках. Кожен учень символічно прикрасив синьо-жовтими стрічками мотоцикл, який йому найбільше сподобався. Не менш зворушеними були і володарі “металевих красенів”, коли діти подарували їм на згадку браслети-обереги з сердечками, як символ свого тепла та вдячності за доброту.