Передатестаційний марафон

Передатестаційний марафон педагоги КЗ «Острозька спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів завершили місяцем відкритих уроків та занять, на яких продемонстрували свій професіоналізм, творчі здібності, різноманітні методи навчання, використання ІКТ, здатність до роботи в сучасних умовах та відкритість до змін. Гаврилюк А.А. провела урок математики на тему «Вправи та задачі на закріплення таблиці множення числа 5» (2 клас) ; Довга Ю.В. – урок української мови «Прикметник як частина мови» (6 клас); Новак І.О. – заняття з корекції мовлення «Розвиток зв’язного мовлення. Ввічливі слова» ( 5 клас), Морар Н.М. – музичне заняття «Подорож до весняного лісу» (старша дошкільна група), Семенюк Т.А. – заняття «Зростаємо дужими» на тему «До ведмедя на гостину» (молодша дошкільна група), Добровольська Г.Г. – заняття «Віконечко в природу» на тему «Зимуючі птахи»( старша дошкільна група); Матвійчук Т.М. — фізкультурно-оздоровчу годину «Пташина естафета» (1 клас), Мундрієвська О.Б. – урок математики «Звичайні дроби» (5 клас). Всі педагоги підготували відео презентацій з «творчим звітом» за атестаційний період , а також презентували методичні посібники, які стали результатом власних напрацювань (Лавренюк О.С. «Організація корекційної логопедичної роботи з дітьми молодшого дошкільного віку», Мундрієвська О.Б. «Математика в житті людини», Гаврилюк А.А. «Картки для технології «Щоденні 5»», Новак І.О. «Емоції: називай, проявляй, розумій, ідентифікуй», Довга Ю.В. «Контрольні роботи на уроках української літератури (5-9класи)», Матвійчук Т.М. «Організація ігрової діяльності у виховному процесі», Морар Н.М. «Пісні для дітей дошкільного віку», Добровольська Г.Г. «Універсальні дидактичні ігри»).