Предметний тиждень історії «Як зароджувалась Україна?»

В КЗ «Острозька спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів» пройшов предметний тиждень історії «Як зароджувалась Україна?» , який підготувала та провела вчитель Даценюк — Пташинська І.Г. В рамках тижня відбулась інтерактивна лекція про виникнення землі — майбутньої держави — України; майстер-клас «Український оберіг»; екскурсії в шкільний музей «Вони захищали Батьківщину»; діяла тематична книжкова виставка. Учні старших класів зійшлися в інлектуальному «батлі» — «Найрозумніший»; познайомились з новою формую роботи — створення МЕМів на основі історичних подій. Підсумували тиждень — презентацією учнівських медіадосліджень : «Герої України», журналіським розслідуванням «У пошуках українозавра»; представленням ессе «Чому важливо знати історію своєї Батьківщини». Директор школи Бернацька Г. М. відзначила активних та ерудованих учнів цінними призами.