Проект “Шкільний музей”

У рамках довготривалого проекту “Шкільний музей” учні школи відвідали Куточок бойової слави, де відбулася тематична бесіда “УПА – армія, що боронила Україну”. Старшокласники поповнили знання історичними фактами з життя українських повстанців ХХ ст., зокрема Степана Бандери, Романа Шухевича. З метою виховання в учнів національної свідомості, патріотизму, мужності вчитель О.Рачківський поновив постійнодіючу експозицію, де представив бойові панорами, фото бійців та памятних знаків на місцях визначних битв, місць поховання воїнів УПА. Продовженням теми, присвяченої 76 – річниці створення Української повстанської армії та Дня захисника України, стали уроки історичної пам’яті , проведені класними керівниками: “Благословенна та держава, що має відданих синів!” (1-А кл. Зінчук О.В.), “Героям Слава!” (1-Б кл. Колодяжна В.М.), “Час згадати нашу славу!” (2кл. Герасимчук Н.А.), “Майбутній захисник України!” (3 кл. Гаврилюк А.А.), “Без знання минулого не збудуєш майбутнього!” (4 -А кл. Дем’янчук О.Д.), “Веселі козачата!” (4-Б кл. Козуб О.В.), “УПА . Відповідь нескореного народу” (6 -А кл. Мазярчук О.П.), “УПА – захисники України!” ( 6- Б кл. Кравчук О.В.), “Пам’ятаймо чиї ми діти” (6 – В кл. Єрмак О.М.), “УПА – армія , що боронила Україну”( 7 кл. Рачківський О.І.), “Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього” ( 8- А кл. Ярмолюк Л.М.), “Потужний дух УПА” (8 – Б кл. Мундрієвська О.Б.).