Cпецвипуск шкільної газети «Діалог» присвячений Міжнародному жіночому дню

6 березня 2020 року редакторами шкільної газети «Діалог» Борчаковською О.В. та Плісецьким М.М. на чолі з Лисенком М.В. був підготовлений святковий спецвипуск присвячений Міжнародному жіночому дню.

У номері газети висвітлювались рубрики: «Вітання», в якій з вітальним словом звернулися директорка Бернацька Галина Миколаївна та учні школи.

В «Літературно художній» рубриці педагог школи Остапчук І.В. виконала пісню «Я бажаю Вам добра», також прозвучали вірші від школярів.  Лялькова мініатюра «Жінки і мода» донесла глядачу тенденції стилю у різні часи, яка наповнила рубрику «Мода та краса».

До уваги глядачів у рубриці «Шоубізнес нашої школи» були представлені: пісня  «Усмішка» у виконанні учнів 2 класу та пісня «Палала» виконана вокальним аматорським тріо «Барви» у складі Зінчук О., Поліщук С., та Герасимчук Н.

Гостем святкового випуску газети «Діалог» став молодий поет та композитор Острожчини Юрій Матвійчук. Рубрика «Лірика» була присвячена його поезії  «Дві планети » І в подарунок прозвучали авторські пісні « Колискове підвечір’я» і «Париж».