Святий Миколай завітав у КЗ «Острозька спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів»

#НПВ_Рівненщина

#Рівненська_обласна_радаСьогодні Святий Миколай завітав у КЗ «Острозька спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів» на свято милосердя, тепла, радості та любові. Добрі справи актуальні завжди, а своєї особливості вони набувають напередодні Різдвяних та Новорічних свят. Вже вкотре з подарунками для усіх діток приїхали благодійники з мото-спільноти Рівне. Яскраві емоції та зворушливі фото колективного свята мали продовження у кожному класі. Година спілкування «Час Святого Миколая» (1 клас); піжамна вечірка «Запрошення до казки» (2 клас); зустріч «Миколай, ти до нас завітай!»(3клас); квест-гра «Зима-чаклунка заховала подарунки» (4 клас); виховна година «День Святого Миколая» (5 клас); гра-квест «Святий Миколай, дітей привітай» (6 клас); розмова за круглим столом «Бути добрим — це бути щасливим» (7-А клас); відео презентація «Як ми готували солодкий стіл Святому Миколаю» (7-Бклас); бесіда «Добро і милосердя Святого Миколая» (9-А клас) ; розмова за круглим столом «Миколай, до нас завітай!» (9-Бклас); бесіда «Свято Миколая у моєму житті» (9-В клас). Вірте в диво, творіть добро і Святий Миколай неодмінно завітає і до вас!