Святий Миколай завітав у КЗ “Острозька спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів”

#НПВ_Рівненщина

#Рівненська_обласна_радаСьогодні Святий Миколай завітав у КЗ “Острозька спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів” на свято милосердя, тепла, радості та любові. Добрі справи актуальні завжди, а своєї особливості вони набувають напередодні Різдвяних та Новорічних свят. Вже вкотре з подарунками для усіх діток приїхали благодійники з мото-спільноти Рівне. Яскраві емоції та зворушливі фото колективного свята мали продовження у кожному класі. Година спілкування “Час Святого Миколая” (1 клас); піжамна вечірка “Запрошення до казки” (2 клас); зустріч “Миколай, ти до нас завітай!”(3клас); квест-гра “Зима-чаклунка заховала подарунки” (4 клас); виховна година “День Святого Миколая” (5 клас); гра-квест “Святий Миколай, дітей привітай” (6 клас); розмова за круглим столом “Бути добрим – це бути щасливим” (7-А клас); відео презентація “Як ми готували солодкий стіл Святому Миколаю” (7-Бклас); бесіда “Добро і милосердя Святого Миколая” (9-А клас) ; розмова за круглим столом “Миколай, до нас завітай!” (9-Бклас); бесіда “Свято Миколая у моєму житті” (9-В клас). Вірте в диво, творіть добро і Святий Миколай неодмінно завітає і до вас!