Тиждень англійської мови

Володіння іноземною мовою в сучасному світі є вкрай необхідним. А ви знали, що учні нашої школи теж вивчають англійську мову? Саме тому з 19.04 по 23.04 в КЗ “Острозька спеціальна школа №2 І-ІІ ст.” РОР проходив Тиждень англійської мови. Учні разом з вчителькою Бузинович Т.В. шукали відповідь на питання “Чому ми вивчаємо англійську мову?”(Why we learn English?)У локації “Project” школярі презентували свої проєкти. Молодші школярі відвідували віртуальний зоопарк (the game “Welcome to the Zoo”), співвідносили букви з предметами (the workshop “Life alphabet”), складали історії за картинками, використовуючи технологію Storytelling та весело відпочивали на перервах (the workshop “Funny break”). Учні 5-9 класів поглиблювали знання з країнознавства (the geography workshop “What country is it?”), згадували лексичні теми, граючи в ігри (the game “World wheel”); створили віртуальну карту Лондона, використовуючи вміння користуватися гаджетами (the QR quest “Map of London”). Завершальним етапом була вікторина. Тиждень англійської мови став джерелом позитивних емоцій, нових знань та мобілізації творчих зусиль.