Тиждень початкових класів «Світ тварин»

З метою підвищення інтересу учнів до вивчення навчальних предметів,  урізноманітнення навчання, відкриття нових нетрадиційних підходів до сприйняття та узагальнення матеріалу, а також демонстрації тісного зв’язку виучуваного матеріалу з життям, члени методичного об’єднання вчителів початкових класів  провели тиждень «Світ тварин».

Тиждень був спланований так, щоб заходи охопили різні сфери діяльності вчителів та учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини, розширили знання дітей про тварин та середовище їх існування , розвивали пізнавальний інтерес учнів, спостережливість, уважність, пам’ять, уяву, кмітливість, логічне мислення, виховували бережливе ставлення до природи, дружні взаємовідносини під час гри, дбайливе ставлення до тварин, чуйність, доброту, милосердя.

На уроках вчителі Гаврилюк А.А., Зінчук О.В., Колодяжна В.М., Герасимчук Н.А., Дем’янчук О.Д., Бузинович Т.В., Стрілецька О.В.  збагачували знання учнів про тварин, використовуючи дидактичні ігри «Абетка тварин», «Знавці тварин», «Склади пазл – впізнай тварину», «Весела лічба»; розв’язували тематичні задачі; складали тварин з паличок Кюїзенера, «Танграму», працювали з розвиваючими дощечками «Фантазуємо з резинками»; впорядковували деформовані тексти «Подарунки білочки», «У лісі»; описували їжачка, зайчика; вивчали вірш «Перші крапельки весни» методом мнемотехніки, вправлялись у вимові скоромовок, лічилок, розгадували загадки, ребуси, кросворди, складали казки про тварин; грали ігри «It is…», «Open, shut them», «The animal song», «Pets» англійською мовою. Колективними проектами стали лепбуки «Світ тварин» та «Animals». Підсумувало  тиждень   цікаве інтелектуальне шоу «Я у світі не один, що я знаю про тварин».

Щодня педагоги не просто розповідали дітям про тварин, а намагалися зацікавити і спонукати до того, щоб школярі продовжували знайомство з дивовижним світом природи самостійно. Учні дивилися відео презентації, читали художні твори, розфарбовували малюнки про тварин, слухали музику Сен-Санса «Карнавал тварин», дивились мультфільми та грали рухливі ігри відповідної тематики.

Фото презентацію за результатами проведення тижня «Світ тварин» підготувала та продемонструвала на засіданні голова методичного об’єднання вчителів початкових класів Зінчук О.В.