“Твори добро допоки ти існуєш….

19 грудня – це день , на який чекають і діти, і дорослі. Старанно до нього готувалися і учні нашої школи. Разом з педагогами вони підготували святковий ранок “Твори добро допоки ти існуєш….” Глядачі поринули в часи , коли жив Миколай, дізналися про історію та традиції цього свята. Діти писали листи Святому Миколаю, згадуючи свої вчинки. Просили допомогти дорослим дійти згоди; щоб на Україні запанував мир; щоб дорослі і діти менше хворіли; щоб усі бездомні тварини знайшли собі вірних друзів-господарів. Але, звісно, найбільше діти чекали на іграшки та солодощі. Чудову традицію – дарувати подарунки охоче перейняли добродії, які завітали на свято. Це – начальник управління освіти і науки Таргонський Григорій Миколайович, депутат Рівненської обласної ради Корнійчук Олександр Васильович, перший заступник міського голови Ситницька Оксана Анатоліївна, начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області, полковник поліції – Самчук Валерій Петрович, начальник Острозького відділу поліції ГУНП у Рівненській області – Холод Едуард Васильович, заступник начальника Острозького відділу поліції ГУНП у Рівненській області – Гульчук Тетяна Олегівна, приватний підприємець Шпорталюк Ігор Терентійович. Радісні посмішки прикрашали обличчя усіх присутніх, тому що дарувати подарунки не менш приємно, ніж отримувати…..ТВОРІТЬ ДОБРО, ДОПОКИ ВИ ІСНУЄТЕ….