У переддень  Всесвітнього дня вчителя …

У переддень  Всесвітнього дня вчителя та Професійного Міжнародного свята працівників освіти у нашому закладі пройшов святковий захід. Учні подарували своїм педагогам чуттєві вірші, пісні, гуморески та власноруч виготовлені  подарунки.  Шквал сміху викликало «інтерв’ю» , яке шкільні спецкори взяли у працівників школи і перетворили його у жартівливе з допомогою фрагментів пісень. А музична композиція у виконанні старшокласниць та виховательки (Остапчук І.В.) зворушила  до сліз. Святкову атмосферу доповнили яскрава фотозона та осінні ікебани. Зі святом , шановні колеги!!! Зичимо Вам міцного здоровя, творчого натхнення, щастя, добробуту, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому .  Нехай учні заходять до Вас завжди з посмішкою та спрагою до навчання! Даруйте їм не тільки знання, а й  своє тепло, навчайте щирості, добру, любові до рідної землі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які збагатять суспільство новими досягненнями та відкриттями.