“Від Коляди до освяченої води”

За гарною традицією, підсумовуючи цикл зимових свят, 21 січня учні та педагоги школи зібралися на зустріч “Від Коляди до освяченої води”. Гостей радо зустріли господар з господинею. Рядками коляди “Добрий вечір тобі…” педагоги з тріо “Барви” запрошували присутніх від одного свята до іншого. Слово Боже про народження Христа зачитала директор школи. Далі присутні насолоджувались співом колядників та щедрувальників. Педагоги розвеселили присутніх жартівливим Вертепом. Посівальники побажали усім присутнім миру, здоров’я, добра і достатку. Свято супроводжувалося тематичними відеопрезентаціями. Усі присутні разом колядували, щедрували, пили освячену воду та пригощалися власноруч приготовленою кутею. На закінчення всі виконали пісню “Україна колядує!”