Відкритий урок з української мови на тему «Узагальнення знань про іменник як частину мови»

Довкола панує святкова атмосфера. Про зустріч зі Святим Миколаєм діти розмовляють не тільки на перервах, а й на уроках. Сьогодні вчителька Ярмолюк Л.М. провела у 6 класі відкритий урок з української мови на тему «Узагальнення знань про іменник як частину мови». Усі тренувальні вправи були досконало підібрані та сплетені історією про традиції улюбленого дитячого свята. Діти працювали з текстом про життя святого Миколая, тематичними ілюстраціями, писали йому листа, закріплюючи набуті знання про іменник. В ході уроку були застосовані інтерактивні технології, тематична наочність, рефлексія. У класі панувала спокійна доброзичлива атмосфера, учні демонстрували колективну, самостійну, індивідуальну та групову роботу. Смачне імбирне печиво, яким пригостила дітей Людмила Миколаївна, смакувало по особливому святково.