Завітаймо на урок! Урок з образотворчого мистецтва у 1- А класі «Створюємо красу. Кольори: світлі і темні. Розбіл і замутнення спектральних кольорів; відтінки кольорів. Малювання яблуні»

10.04.2019 року урок образотворчого мистецтва у 1- А класі «Створюємо красу . Кольори: світлі і темні. Розбіл і замутнення спектральних кольорів, відтінки кольорів. Малювання яблуні» (вчитель Плісецька А.А.) Колективну роботу діти виконали, використовуючи нетрадиційні техніки зображення предмета. Опанування новими техніками  надзвичайно захоплює дітей, дає можливість виразити свої емоції, дарує свободу діяльності, впевненість у своїх силах, можливість вибору, розвиток творчих здібностей, змогу швидко досягти бажаного результату. Багаторазове  повторення  однієї дії діти виконують ще з більшим задоволенням , демонструючи свій успіх та радість.