Завітаймо на урок! Урок з образотворчого мистецтва у 1- А класі «Створюємо красу. Кольори: світлі і темні. Розбіл і замутнення спектральних кольорів; відтінки кольорів. Малювання яблуні»

10.04.2019 року урок образотворчого мистецтва у 1- А класі «Створюємо красу . Кольори: світлі і темні. Розбіл і замутнення спектральних кольорів; відтінки кольорів. Малювання яблуні» (вчитель Плісецька А.А.) Колективну роботу діти виконали, використовуючи нетрадиційні техніки зображення предмета  опанування ними. Надзвичайно захоплює дітей, дає можливість виразити свої емоції, дарує свободу діяльності, впевненість у своїх силах, можливість вибору, розвиток творчих здібностей; змогу швидко досягти бажаного результату. Багато разів повторюючи одну дію діти ще з більшим задоволенням її виконували, демонструючи свій успіх та радість.