Завдання для дистанційного навчання

До уваги учнів та батьків!

В зв’язку з продовженням терміну карантину та з метою якісного виконання навчальних програм з понеділка, 6 квітня, о 10:00 для учнів з 5 по 11 класи по всій країні стартує проект Всеукраїнська школа онлайн — уроки по телебаченню і в інтернеті з 11 предметів.

Дистанційний режим навчання буде тривати до закінчення карантину в Україні, дата якого наразі невідома

Дистанційно школярі зможуть вивчати такі предмети: хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія і навіть спортивні руханки.

Сподіваємось, що перегляд даних відео-уроків допоможе Вам краще зрозуміти новий навчальний матеріал.

КОЛИ І ДЕ ДИВИТИСЯ УРОКИ ОНЛАЙН

• 5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»
  • 6-й клас – ZOOM та NewsOne
  • 7-й клас – ZIK
  • 8-й клас – «Індиго» та «УНІАН»
  • 9-й клас – Рада та «UA: Культура»

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа МОН України від 11.03.2020 № 1/9-154, рішення виконкому Острозької міської ради №40 від 12.03.2020р., у школі оголошено карантин з 12.03.2020р. до 03.04.2020 р.
Терміни карантину можуть змінитися в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.
З метою якісного виконання навчальних програм, навчальні заняття, з учнями в умовах карантину, вчителі будуть здійснювати, шляхом використання дистанційних технологій (за допомогою соціальних мереж, груп Viber, Telegram, Google-диск, телефонному режимі, самостійного опрацювання тем) з наступним узагальненням і контролем після нормалізації епідеміологічної ситуації.

Шановні батьки!
Просимо Вас з розумінням віднестися до епідеміологічної ситуації в країні, та нагадуємо, що карантин це не канікули, контролюйте перебування своїх дітей і виконуйте всі вимоги карантинних заходи.
Також, допоможіть своїм дітям зорієнтуватись у нових формах навчання, які ми Вам пропонуємо.
Будьте здорові!

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

“Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Продовжимо здійснення навчання з використанням дистанційних форм навчання, які практикували і до цього.